| mjforeverforever a întrebat:

Cam cati bani cer cei de la voltaj daca vreau sa-i aduc la balul bobocilor?

1 răspuns:
| Cristina0596 a răspuns:

Buna:* Pretul este negociabil happy Am intrebat pe organizatorul de la balul meu, pentru ca in mod initial si la noi trebuia sa cante Voltaj, dar nu prea au fost de acord ceilalti. Daca vrei, uite, iti las niste numere de telefon unde poti obtine informatii despre tarife. Ce pot sa-ti mai zic sigur e ca durata unui program Voltaj e de 40-60 de minute happy
0722.258.826 / 0763.744.474
Sper ca ti-am fost de ajutor.batting eyelashes