| 7Azaky a întrebat:

Cam cu ce pret sa vand un PS3 slim de 500 gb, nemodat (deci inca merge sa joci online ) si e aproape nefolosit (nu mai are garantie.da m-am jucat de 10 ori pe el maxim! Are cutie originala, tot ) + 1 maneta + cablu dvi + 6 jocuri (gta 5, gran turismo..mortal combat)?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. si cu modat te poti juca online.
2. aproape nefolosit sa crezi tu sau ala care cumpara care nu stie, ca eu nu prea cred.
3. 700 lei?

| 7Azaky explică (pentru sltlp):

laughing Serios ca e aproape nefolosit! De ce crezi ca il vand, de folosit ce e? L'am cumparat strict pentru gta 5, ca se zvonea ca nu apare pe pc! Dar multumesc pentru raspuns cu 700 lei ma gandeam sa il dau si eu >big grin

| sltlp a răspuns (pentru 7Azaky):

E ps3 slim, nu super slim. Deci poate sa fie fabricat din 2011-2013. Nu cred ca te crede cineva ca tu din 2011-2013 sau de cand il ai tu te-ai jucat doar atat. Just saying.

| 7Azaky explică (pentru sltlp):

Super slim e! Scuze! Sincer habar nu le am cu consolele... Daca e super slim cu ce e mai smecher decat slim? Ti'am zis.l'am luat in mod special pentru gta 5 si doar atat! A fost prima mea consola (de la aia cu jocurile pe tv laughing "Terminator" ) si probabil ca si ultima consola! ( PC RULLZ )!

| sltlp a răspuns (pentru 7Azaky):

Pai daca nici tu nu stii ce ai, e nasol. Ca daca ala care vrea sa cumpere mai stie cate ceva, nu te crede. Conteaza, ca superslim-urile s-au fabricat dupa 2013 si inclusiv in prezent.