| Efectivzestre a întrebat:

Cand a trebuit să pun pe vinted numele titularului contului am pus numele persoanei căreia trebuia să ii vând produsul. Asadar ibanul este corect, dar numele titularului contului nu este și nu știu cum să îl schimb. Vă rog ajutați-ma, sunt disperată. Trebuia sa primesc 29 de lei pe cont și nu au ajuns nici după o săptămână

1 răspuns:
| Rutmegami3 a răspuns:

Nu trebuie sa pui niciun IBAN. Daca ai trimis ceva prin vinted, bani îți sunt livrați în aplicația vinted după aproximativ o săptămână, trebuie să declare persoana respectivă că a primit și că nu o da retur. Bani îți intră în aplicația lor. Nu ai nevoie de IBAN decât dacă după aceea vrei sa ii scoți dar asta este altceva.