| cineva1992 a întrebat:

Cand o sa primesc banii de la GOOGLE ADSENSE imi spune ceva de genu: Efectuaţi toate modificările care afectează această plată înainte de 15 noiembrie, în secţiunea setări privind plăţile

3 răspunsuri:
| veryo70 a răspuns:

Salut!
Daca in contul tau Adsense balanta este de peste 70 euro stai fara grija ca acolo in sectiunea Plati sub graficul care arata castigurile iti va aparea o casuta cu datele de plata codul de la wenstan si datele necesare sa ridici bani...

| veryo70 a răspuns:

Nu pot trimite mesaje momentan asa zice sistemul TPU.

Id mess: veryo70