| neanicu a întrebat:

Cand va fi dolarul USA egal ca paritate cu Euro? cam cat timp trebuie sa mai treaca?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

A fost deja, ai pierdut ocazia. nu cred ca va mai fi.

| siwel a răspuns:

Din cate stiu eu Americii ii convine dolarul scazut, le-au crescut exporturile. La fel Germaniei ii convine ca Euro a mai scazut pentru ca e tara nr. 1 la exporturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand isi va reveni economic SUA, asta cat de curandlaughing

| Roby67 a răspuns:

@siwel
2009 tara cu cele mai mari venituri nu a mai fost Germania ci China, si dupa parerea mea asta nu se va mai schimba in urmatorii ani.

| hax0r a răspuns:

"egal ca paritate" LOL! pentru un raspuns cu aproximatie la intrebarea asta ar trebui sa scoti cateva sute de dolari pentru un specialist in economie.cred ca iti dai seama ca e inutila.