| Mario1994 a întrebat:

Care ai alege cel mai mult? Hair-stylist, make-up, cosmetica? Sau ce meserii sunt cele mai cautate? Cele de viitor si fara bac.

1 răspuns:
| rRamses a răspuns:

Pai din cate am vazut cel mai bine se castiga din hairstyle, mai ales daca te si pricepi cu atat mai bine, vei avea mai multi clienti care de obicei lasa majoritatea bacsis. Totodata nu trebuie sa investesti bani constant cum investesti in cosmetica, unde poate sa nu iti iasa mereu fiind o risipa de bani.