| Monica07 a întrebat:

Care ar fi sumele pentru deschiderea unei firme pfa, srl sau a unei intreprinderi individuale?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Te interesezi la camera de comert.srl-cam 2000ron

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sumele pot fi foarte diferite, in functie de ce activitate vrei sa desfasori. Pentru PFA si II nu se cere un capital social minim iar pentru SRL capitalul social minim care trebuie depus la infiintare este de 200 lei noi. Numai bine!

| Monica07 explică:

Deci eu am vazut undeva ca pentru o ii e 350 d lei desi nu prea cred... vreau pentru activitate comerciala. vanzare de produse m-ar interesa cineva care sia deschis de curand sa ma ajute cu detalii