| anonim_4396 a întrebat:

Care are cont pe MegaTypers? am nevoie de o invitatie sa imi fac si eu cont, de unde pot face rost fratilor?

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Castigi atat de putin acolo ca nici nu merita sa-ti bati capul.

| jbufu a răspuns:

61LP-cod invitatie

| george74 a răspuns:

Nu mai merita megatypers, nu mai vin coduri multe, eu de abia am facut 0.020$ intr-o ora, asa de putine coduri au fost intr-o ora..Plus ca tastatura dupa 4-5 luni este deja varza laughing Mi-am cumparat alta intre timp..Nici investitia pe tastatura nu ti-o scoti.a fost si el bun odata la viata lui, acum nu mai merita.