| Feyenooord666666 a întrebat:

Care banca este mai oke?

ING sa BT, momentan sunt la BT dar ma bate gandul sa ma mut la ING.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

La ING e misto ca poti scoate de la orice bancomat fara comision, cel putin la mine asa e.
Au tot felul de reduceri la tot felud e magazine daca platesti cu cardul si multe beneficii. + ca de fiecare data cand am fost la o banca ING in orice oras bancherii erau foarte simpatici si politicosi comparativ cu BRD parca unde m-am de 2 ori in 2 banci diferite si numa enervate din alea bosumflate cu atitudine de genu "DA CE MAI VREI SI TU"

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ing e mai ok din câte știu.

| RoCkKiD a răspuns:

Pana acum nu am de ce sa ma plang de ING, serviciile sunt ok, pot scoate bani de la orice bancomat, pot face cam orice din aplicatie etc.

Nici de BT nu am auzit lucrui negative dar chestia cu scosul de la orice bancomat m-a cucerit.

| Anca32 a răspuns:

ING e mult mai ok, la Bt după 12 ani cu cont la ei am renunțat

| qVlad12 a răspuns:

Tot BT este mai buna. Poti scoate banii cand vrei si este mai Safe.

| suntserios a răspuns (pentru qVlad12):

Si ce, la ING nu te lasa sa scoti bani?