| UserDG a întrebat:

Care credeți ca sunt cele mai profitabile afaceri in România 2014-2015-2016? Domeniul nu contează așa mult, sa fie foarte solicitat, în rest pot sa va spun ca se pot investi destul de mulți bani in afacere
Aștept răspuns

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afaceri cu statul.

| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Oriflame din punctul meu de vedere, primesti bani, cadouri, produse de uz de zi cu zi mai ieftine (parfum, machiaj, accesorii) pentru barbati si femei, cadouri convertite in bani pentru diferite praguri pe care le atingi, minicataloguri cu produse mai ieftine pentru consultanti, o groaza de chestii smechere.

Plus ca nu investesti nimic si primesti bani pentru munca depusa de tine.

De ce, te intereseaza o anumita afacere?

| FoxGames a răspuns:

Handmade.