| AldeaDorin a întrebat:

Care e cea mai banoasa meserie?
PS nu dati raspunsuri gen ca e cea care iti place

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

Judecator, procuror, notar, avocat ( in general orice apartine Facultatii de Drept), apoi mai e: politician, medic, etc dar de viitor sunt primele 4winking Succes!

9 răspunsuri:
| Aisha_8992 a răspuns:

Manelarlaughing)

| Alexandru_8107 a răspuns:

Sunt multe, dar cred ca cele din domeniul constructiilor

| Albinuțăă a răspuns:

Dentist? avocat.nu stiiu sigur.hee hee

Elianna
| Elianna a răspuns:

Avocat!

| baru a răspuns:

Salut. Bancher. Dar daca vrei sa-ti alegi una. tot ce inseamna juridic. Pa

| flyleaf22 a răspuns:

IT-ist. Asta daca esti bun.

| αℓγήα ツ a răspuns:

Parlamentar
bancher
in televiziune
notar.

| anad a răspuns:

Notar, avocat: se castiga bani buni si sunt meserii de viitor, oamenii vor avea oricand nevoie de ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai banoasa meserie dupa parerea mea este cea de notar, necesita pile mari dar iti scoti banii