| Ungur_Andrei_1995 a întrebat:

Care este cel mai bun magazin din arena mall bacau?
Funda la primul raspuns bun! $$$$$$$

1 răspuns:
| Costache_Petre_1973_o76f a răspuns:

Takko Fashion
Tel: 0372 743 204
Etaj 1Takko Fashion este in prezent unul dintre cei mai de succes retaileri pe piata europeana.
Brandul Takko, recunoscut pentru tinute in tendinte, create de designer-ii proprii, in ateliere de creatie din Germania, inseamna articole de calitate, la preturi atractive.
Compania opereaza in peste 1.400 de magazine in Europa. Takko Fashion a intrat pe piata din Romania in 2007, odata cu primul magazin deschis in Arad. In 2009 s-a ajuns deja la 35 de magazine