| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este în opinia voastră cel mai bun stat din UE cu privire la îngrijirea si adaptarea persoanelor cu dizabilități? Si care este cel mai puternic stat din punct de vedere financiar parerea voastră in momentul actual?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Elveția dar si Germania, ultima e Romania in care sa traiesti ca pers cu dizabilitati, ma refer la viata de zi de zi, vad multi indioti care rad de aceste persoane

| Șurubelniță a răspuns:

La prima întrebare nu te pot ajuta, în schimb la a doua Elveția va fi mereu cel mai puternic stat dpdv financiar atâta timp cât vor ține banii tuturor.

| Shyr00 a răspuns:

Germania, pentru ambele.