| NWOtheory a întrebat:

Care este secretul succesului de a deveni independent financiar în adevăratul sens al cuvântului, așa cum se laudă multe persoane pe TikTok și pe alte rețele de socializare? Adică să-ți permiți să pleci în vacanțe când vrei, fie iarnă, vară sau toamnă, să nu depinzi de un job și, bineînțeles, să ai mereu bani nelimitați la dispoziție pentru orice problemă. Ceva de genul acesta!

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Să te naști într-o familie înstărită, ăla e secretul.

| NWOtheory explică (pentru Frank51):

Nu m-am născut. Se mai poate repara ceva? Cred că nu. Voi fi sortit pieirii și voi rămâne sărac!

| Frank51 a răspuns (pentru NWOtheory):

Cauți o femeie bătrână cu avere care e părăsită de copii și rude și ori te căsătorești cu ea ori ai grijă de ea până moare în speranța că-ți lasă averea. Sunt multe cazuri de genul în care oamenii bătrâni dau averile celor care au grijă de ei, și vorbim de case de sute de mii de euro.

| NWOtheory explică (pentru Frank51):

Nu vreau așa. Nu îmi place. Cu dragostea nu e de joacă.
Nu prea merită să stai să o miroși și să o speli.

| Frank51 a răspuns (pentru NWOtheory):

Pentru 300.000 euro nu merită?

| NWOtheory explică (pentru Frank51):

Nu știu. O să mă gândesc mai bine. Probabil că da.
Dar eu nu găsesc astfel de femei bătrâne trecute de a 2-a vârstă. Nu știu cum să interacționez cu ele. Sunt introvertit. Dacă cumva te reclamă la poliție, spunând că vrei să-i faci cine știe ce?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa îți pui in business de succes pe picioare... Asta e secretul.

| gabicoo a răspuns:

Doar se laudă! În realitate adună peturi și le duc la returo ca să nu moară de foame.

| Mindfulness a răspuns:

rolling on the floor ce conversații iar rad ăștia de pe YouTube de noi laughing

| Whitte a răspuns:

Bani fara munca, nu exista. Indiferent ce ar spune TikTok-istii.
Dar intai, scoala. Apoi munca multa.

| kalasnicov22 a răspuns:

Secretul este sa-ti doresti si sa lupti pentru ce-ti doresti si sa dezinstalezi prostia aia de Tik Tok de pe telefon.