| LocaLoca20x a întrebat:

Care face inscrieri la infiniti si cum e treaba?

3 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Daca vrei in infinity, pai sigur vrei si in BEAM. (www.beamanager.biz)
http://www.beamanager.biz? u=beammlm

E un MLM unde trebuie sa aduci doar 1 persoana. Bafta.

| bianca a răspuns:

Iti respect dorinta

dar as vrea sa iti zic ca si eu am incercat si alte companii

sunt mult mai iubite si cunoscute produsele de la firmele mai cunoscute cum ar fi avon sau oriflame

daca vrei mai multe detalii despre aceste 2 firme lasa-mi mesaj privat cu idul si spune-mi ca esti loca20 dupa TPU
te pup:*

| criss10 a răspuns:

Inscriu reprezentanti infinity din toate zonele tarii.comisioanele incep de la 15%-30%.inscrierea este gratuita.livrarea produselor este gratuita prin fan courier si se realizeaza in 48 ore.termen de plata a facturii de 30 zile si creste pana la 120 de zile pentru ofertele speciale.infinity detine o gama larga de produse:cosmetice, parfumuri, bijuterii, articole din piele, rechizite scolare, detergenti, imbracaminte, etc.pentru mai multe informatii ma puteti contacta pe mail.raceancecilia@yahoo.com