| anonim_4396 a întrebat:

Care ma ajuta sa descarc imvu, am incercat de vreo... aprx. 6 ori si nu merge, care ma ajuta?

3 răspunsuri:
| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Buna! Este foarte simplu!;) Intrii pe site-ul : http://www.imvu.com/signup/index/. iti faci un cont, si iti apare, dupa ce dai '' Create Imvu Account'' Sau, daca ai, intri pe webpage, si sus, in dreapta scrie download! Fundita?

| Aliiiiiiii a răspuns:

Nu stiu! Nici la mine nu merge si am intrat pe multe site-uri de unde sa-l downloadez dar tot nu am gasit!