| medda a întrebat:

Care sunt conditiile legale pentru a crea si vinde e-carti si cum se poate realiza o astfel de carte electronica?

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

Ai putea sa vorbesti direct si cu producatorii - sa le spunem asa
la noi piata de asa ceva e oarecum noua si nu prea se baga nimeni la scos e-books care sunt cel mai usor de piratat
e de ajuns sa fie una distribuita si gata

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai o societate, magazin online sau spatiu unde sa le vinzi, cartea electronica este usor de facut se tipareste pe net si se pune pe cd.