| anonim_4396 a întrebat:

Cat castiga un chinetoterapeut?

Răspuns Câştigător
| Ungureanu90 a răspuns:

Am un prieten kinetoterapeut si nu e vorba nicidecum de o suma asa mica, cel putin in cazul lui. Este privatizat si are program si la spitalul judetean. In total, castiga pe luna in jur de 4000 de ron in lunile proaste.

| mms123 a răspuns (pentru Ungureanu90):

Si cum i se pare? E greu?

| Ungureanu90 a răspuns (pentru mms123):

E destul de greu din punctul meu de vedere, dar pentru el nu este chiar așa greu pentru că îi place ceea ce face, mereu ar trebui să-ți placă ceea ce faci pentru a-ți face treaba ușoară. Multă baftă!