| Stefan_Cristea_1999 a întrebat:

Cat costa sa infintezi un magazin online cu ceasuri, bijuterii exportate
De ce am nevoie sa il infintez?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de o societate in primul rand, sa poti vinde legal, sa emiti facturi si sa platesti taxe si impozite.

pe urma mai ai nevoie de un site, facut bine si intretinut la fel de bine.

Pe urma ai sa mai ai nevoie probabil de transport special cu asigurare daca vei vinde bijuterii valoroase

| Stefan_Cristea_1999 explică (pentru suntserios):

Tot ce este legat de site pot face, nu sunt bijuterii scumpe,
Ce nu stiu este cam cat m ar costa sa infintez firma si ce taxe mai trebuie sa platesc

| liviadoop a răspuns (pentru Stefan_Cristea_1999):

Din cate am citit si eu pe net te costa 500 RON