| olteanalina96 a întrebat:

Cat costa sa iti reinstalezi windows 8?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Depinde unde il duci sau pe cine chemi sa o faca si depinde daca ai windows cu licenta sau nu. Eu in general iau 50 lei pentru o instalare pe curat la care mai adaug 20 daca vrei si drivere si utilitare. Iar cine are busit windows cu totu si nu mai porneste de loc si are date pe desktop si pe C in general si sa nu le piarda si inainte sa il instalez i le recuperez dar bininteles contra cost: 30 lei.

1 răspuns:
| uhegartfea234 a răspuns:

Eu zic ca decat sa platesti peste 100 lei, iti iei un usb 16 gb care este 30-50 lei, ti-l faci bootabil si iti reinstalezi windows cautand pe youtube cum.
Bafta.