| Laura1092 a întrebat:

Cat costa sa trimiti o scrisoare in New York?

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Sărut mîna, trebuie să mergi la poștă și să pui o întrebare fetelor de la ghișeu, ele te ajută cu această informație, eu știu că pentru a pune o scrisoare în Germania costa cam 10 lei.

3 răspunsuri:
| MihaelaMika a răspuns:

Email!happybig grin

| mircea_5116 a răspuns:

Nu inteleg de ce iti pierzi tipmul cu trimiterea unei scrisori spre new york, cand ii poti trimite o scrisoare electronica

| alexconstantin_6675 a răspuns:

Poate trebuie sa trimita documente in original cum trebuie sa trimit si eu caz in care email-u e absolut inutil, acelasi raspuns il cautam si eu ca laura, in cat timp ajunge si cat costa.