| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa si unde imi pot face un site (gen Zara, dar mai minimalist) pe care sa vand o colectie de haine?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In prima faza trebuie sa-ti faci o firma si apoi poti face un magazin online. Costurile pot ajunge la cateva sute de Euro. https://bit.ly/3htwO0p

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei cu magazin online si procesator de plati cam 1000-1500 euro zic eu. Ceva serios.

Doar un site de prezentare posibil sa il scoti si la 300 euro.

| user4248 a răspuns:

Buna!
Te pot ajuta eu fara costuri. Trebuie sa cumperi doar domeniul site-ului. Contacteaza-ma pe adresa de email:user4248user@gmail.com