| cyclops01 a întrebat:

Cat dureaza o retragere de bani de pe Skrill, WebMone, Neteller cu un card de debit visa?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Daca contul e deja verificat dureaza 3-5 zile lucratoare, in cazuri mai rare pana la 2 saptamani.

| cyclops01 explică (pentru mont):

Cat dureaa verificarea
?
(te rog sa mentionei in particular la toate exemplele date de mine)

| mont a răspuns (pentru cyclops01):

Doar cu skrill am incercat si depinde de banca cat dureaza verificarea, daca ai deja cardul si internet banking ar putea dura si doar o zi, altfel si 2-3 saptamani.