| Balotelli2000 a întrebat:

Cat m-ar costa o placa de par si o cutiuta cu cera de par?

Răspuns Câştigător
| cooldreams a răspuns:

Depinde de model, brand, putere, oferte si de atatea si atatea chestii.
O placa de par costa intre 60 si 600 de lei (desi cele mai multe costa intre 100 si 300 de lei).
La fel si ceara de par. Cea mai ieftina ar fi in jur de 20 de lei, iar cea mai scumpa, 85.
Cel mai bine e sa-ti iei unele la un pret rezonabil, in functie de buget.

3 răspunsuri:
| bodyboss73 a răspuns:

In jur de 150 de lei daca vrei ca placa de par sa fie buna, FUNDITA?

| Denisaaa26 a răspuns:

Heiii ^_^.
Pai depinde gaseste la mai multe preturi. sunt de la 60 de lei pana la 150. Iar ceara de par intre 20 si 100 lei ..Cam asa :3