| Laura2112 a întrebat:

Cat primeste salar un medic legist?

Am auzit ca poate primi si 400 de milioane pe luna!
I'i adevarat?

Argumentati un pic. sa intelg mai bine ca as fi interesata!

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Poate 40 de milioane. de ROLrolling on the floor

| MMihai a răspuns:

Pe lună poate, pe pământ, primește mai puțin.
Asta este bugetar și ca bugetar nu are cum să aibă peste 80 de milioane.

| KodrutZ a răspuns:

Poate doar daca face magarii si isi ia dreptul pentru asta...

| sebysebyca a răspuns:

O cunostinta de-a mea a fost operata la tg mures, i s-a pus o valva! stiti cat i-a cerut doctorul? 2500 euro! operatia a durat 4 ore, am intrat pe anumite siteuri si valva ar ajunge la 40 mil. unde pleaca restul banilor? chitanta nu, factura nu, nici macar pe valva! sa auzim de bine! daca e cineva care se indoieste de spusele mele sa ma contacteze!