| Doodleskull a întrebat:

Cati bani castiga ofiterii de pompieri tineri?
Cati bani castigi dupa 10 ani in sistem?
Cat castiga un pompier tanar?
Cati bani castiga un pompier dupa 10 ani in sistem?
Multi zic ca e mai bine la subofiteri

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un salariu incepe de la 1400 lei pentru un pompier.
Dupa 10 ani, daca ai facut dovada ca esti muncitor si te ridici in pozitie, poti sa ajungi la 2000 sau chiar 2500 de lei.
Nu-i obligatoriu sa ti se mareasca salariul, daca tu nu esti capabil sa faci fata si nu te remarci in munca, poti ramane pe 1400 lei si dupa 10 ani, daca atata poti tu!

| Doodleskull explică (pentru Violleta2022):

Ma refer la banii pe care ii iei in mana

| LoLsExGoD a răspuns:

Buna. te rog sa clarifici urmatoarele: cati bani castigi in somaj si ca pompier sau cati bani castigi ca pompier si ca pompier

| Doodleskull explică (pentru LoLsExGoD):

Cat castigi in general