| Klára_Sabina_1996 a întrebat:

Cati bani primesti dupa ce termini cursul de manichiura de la ajofm (somer fiind)? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta numarul de telefon de la Informatii, sau contact Us pentru AJOFM-ul din resedinta ta v de judet; si vorbeste cu ei. Banuiesc ca vrei sa urmezi cursul asta altfel intrebarea ta este retorica, adica ar fi trebuit sa-ti spuna cei de acolo cu cat te vor remunera dupa ce termini cursul.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Va trebui sa-ti gasesti un loc adecvat unde sa iti poti desfasura activitatea. De obicei un asemenea loc il iti poti gasi in cadrul unui salon de coafura sau de infrumusetare, sau poti lucra la domiciliul tau dar este dificil ca procedand astfel sa-ti faci o clientela. Castigul in bani va fi direct proportional cu numarul lucrarilor executate, de complexitatea lor, de aspectul artistic si mai ales cat vor fi de multumite clientele tale, deoarece valoarea muncii depuse depinde in mare masura de imaginatia ta artistica, precum si de calitatea lucrarilor executate. SUCCES.