| AdeleTrilly a întrebat:

Caut carte de blesteme ofer recompensa contactati girl_ang3l10@yahoo.com pentru detalii multumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
| FeticaDunarii a răspuns:

Balalau e mandatar

la intercontinental

vinde carne fara oase

la gagicile frumoase

hai dumba dumba dumbai

si-o vinde cu trei lei ciunga

| FeticaDunarii a răspuns:

Balalau e mandalau, tanase e curalau. fetic este in general o carte pentru milf cam, care in dunare se gaseste. cu drag preotul Fetica din Petrica

| FeticaDunarii a răspuns:

Fetesti - mare complex comercial
cauta acolo
adeleeopwlaxoxo

| EsReal a răspuns:

Fata. Esti terminata psihic?tongue Btw. Marius found you. Ai ajuns pe pe TPU amarat-o?tongue

| EsReal a răspuns:

+ ca iti raspunzi si singura laughing Nu cred. Da` inca esti suparata cu Leonisu? Doamne ce retardatarolling on the floor, da`mi add. AM o oferta pe Gemini pentru stromfi blushing