| yungxrist a întrebat:

Caut job sunt elev am 14 ani si sunt din oradea am nevoie rapid de bani

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Du-te la Kaufland sa distribui pliante.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu ne zi - vrei sa iti iei desteptfon?

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Nu ai cum să ai job la vârsta ta, poţi face bani doar pe net, dacă vrei să te învăţ cum dă add la id banionline100 pe mess

| Ritsuko a răspuns:

La 14 ani sa nu te gandesti la sume de bani exorbitante.Ar trebuie sa le ceri pur si simplu parintilor iar daca nu ramai la impartitul pliantelor care iti va adduce o suma micuta.

| cedrea923 a răspuns:

Salut! Nu cred ca ai sa gasesti o meserie. Dupa cate stiu iti trebuie minim liceul. Totusi, daca ai neaparat nevoie de bani eu stiu ca doar in cazul gunoierilor liceul nu este necesar. Bafta!