| DiZZy_6407 a întrebat:

Caut scripter PLsSS care sa imi faca masini personale Ganguri etc... plss i dau owner si ce vrea el! sa adauge comenzi... etc va roooooooooog pentru server de SAMP.Adaugati life_game25 si heroesgames plsssss:X:X dau funda+nota
HostName: Heroes Games [0.3b]
Address: 79.114.252.170:7777
Players: **/ 80
Ping: 29
Mode: Heroes Games
Map: PGL's Land

Răspuns Câştigător
| Mihai_3337 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu.sunt scripter de 3 ani baga id Y! M: mihai.criminalwinking

3 răspunsuri:
| Mihai_3337 a răspuns:

Te pot ajuta eu.sunt scripter de 3 ani baga id Y! M: mihai.criminalwinking

| Mihai_3337 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta.Sunt scripter de 3 ani baga id meu de Y! M: mihai.criminal

| Mihai_3337 a răspuns:

Te pot ajuta.Sunt scripter de 3 ani. id mess: mihai.criminalwinking