| catalina19 a întrebat:

Caut un reprezentant avon care sa pot da si eu o comanda la avon va rog frumos ajutati-ma va pup dulece

13 răspunsuri:
| Africanwitch a răspuns:

Doamne, femeie! Gasesti reprezentantii Avon oriunde, nu numai pe TPU. Ca doar nu stai in fundul lumii... Asa cred.

| bianca a răspuns:

Daca esti din bucuresti
add bia_coolgirl94

| Ela_2196 a răspuns:

Sau, mai simplu te faci tu repr si iti pui singurica comenzile happy daca vrei eu te pot ajuta si in plus, prima comanda tio plasez eu iar produsele iti vin direct acasa. Si vei primi de asemenea si cadouri la primele tale 4 comenzi happy da-mi add si iti povestesc detaliile pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti de oriunde din tara contact me! Sunt 2 variante ori comanzi la un reprezentant, ori te inscriu eu in echipa mea si beneficiezi de disc 20-40% plus toate premiile si competitiile aferente!
http://lideravon.wordpress.com

| Ela_2196 a răspuns:

Dulceatz_ta e id meu

| AVONalina a răspuns:

Te poti inscrie reprezentant AVON si te ajut cu tot ce trebuie sa stii!;-) poti sa intrii la mine pe site http://avonromania.blogspot.com

| zergos a răspuns:

Poti deveni tu reprezentant. Eu te pot inscrie ca si trendsetter ceea ce inseamna ca esti cu 2 campanii inaintea celorlalti. Pentru mai multe detalii add elnino_seba@yahoo.com

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Buna
daca nu te-ai inscris deja te pot ajuta.
am experienta si asta conteaza. suna-ma si te voi sprijini.
0732440744 mihaela
www.avon-cosmetice.com

| tiriboxi a răspuns:

Buna in cazul in care doresti ceva net superior produselor cosmetice de la Avon eu recomand pe cele de la Forever living products care nu au egal pe piata contact; tiriboxi@gmail.com

| andreutza05_1656 a răspuns:

La mine poti da comanda la AVON, Refan, Oriflame sau FM

| iulia_7165 a răspuns:

Yulya_96me id-ul meu, cei care doresc sa devina reprezentanti sau vor informatii despre avon sa ma contacteze!

| Ileana_Craciun_1977 a răspuns:

Ana Maria Potcoava 0740 191 560