| Adriseghi24 a întrebat:

Ce acte trebuie ca să îmi fac o rată în magazinul Altex? Menționez că sunt asistent personal pentru băiatul meu autist

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred ca poti deoarece banca nu iti da credit, altex lucreaza cu banca si banca nu acorda credite decat celor cu salarii mari.

| Dragobeta a răspuns:

Intrebi la ei. Dar in general trebuie sa ai dovda unui venit fix si sigur.

| eliancodrut a răspuns:

@CristiDinBucuresti, tie chiar nu ti-e rusine sa asterni drept sfaturi, atatea gogomanii?
Depinde ce vrei sa cumperi, dar mai ales de ce valoare. Sunt produse care pot fi cumparate in rate direct online.Mergi la magazin si intreaba.