| Patrick20061997 a întrebat:

Ce Afacere credeți ce merge în 2024?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Servicii in agricultura!
Se plang taranii ca nu au forta de munca la tara, ca nu au ajutor la curatat gradinile, la sapat, arat, cules fructe si recoltele.

| Furnicuta000 a răspuns:

Orice in constructii
Frizerie
Orice cu mancare ieftina

| Lupică27 a răspuns:

Patron ciumeg. Grabeste-te, nu stiu cat va mai tine.

| MistarGoGu a răspuns:

O hala cu minim 200 celule de depozitare! Totul cu automatizare! Acces la boxe cu cod și cartela, camere video peste tot!
Este. CRIZA mare pe domeniul de self-storage /depozitare!
Important sa fie intr-o zona accesibila sau în apropierea unui complex rezidențial!

| Furnicuta000 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Nu cred ca el a pus intrebarea asta pentru ca are 500.000 euro si nu stie in ce sa ii investeasca laughing

| MistarGoGu a răspuns (pentru Furnicuta000):

Se pot face cu fonduri UE! Omul a întrebat ce merge nu suma! Bine trebuie și implicare! Din stat pe TV la NetFlix sau cu loozeri la barul de cartier nu se fac afaceri!

| MistarGoGu a răspuns:

Varianta 2. Hala cu 8 sau 10 celule refrigerare / congelare pentru alimente -legume sau fructe! De închiriat pentru cei ce vor sa păstreze pe termen mediu produse!