| OmulDinVis000111 a întrebat:

Ce afacere merita, ca sa strang un venit cat de cat ok in vara 2023 dar sa il incep cu bani putini? Ma gandeam sa iau de pe pandabuy chestii gen nike/ adidas si din astea si sa le vand in Romania. Ce alt site mai stiti de unde pot cumpara nike/adidas/ haine de firma reps/ fake uri, din Turcia sau China?

1 răspuns:
| Amidamaru98 a răspuns:

Și dacă are cineva vreo idee nu cred ca iti va spune, fiecare ține pentru el. Gandeste te tu singur la ceva si incearca, daca iti iese iti iese daca nu aia e ai incercatwinking