| ALEXICAmarketing a întrebat:

Ce capital este necesar pentru o afacere cu tigari electronice?

Răspuns Câştigător
| 17Ioana a răspuns:

Pai depinde de ce fel de afacere vrei, magazin fizic, magazin online, chirie, reclama online, angajati, firma, contabila, casa de marcat si cel mai important, produsele. Trebuie sa faci singur un calcul in mare, cat costa un site( daca vinzi online), cat costa o chirie ( ai grija ca trebuie sa platesti cateva luni in avans + garantie), reclama daca vine online, contabila cam 200 lei, angajat, etc. Tu trebuie sa faci asta...

| ALEXICAmarketing explică (pentru 17Ioana):

Destept raspuns.Te pricepi la business laughing

1 răspuns: