| lonelyloser0 a întrebat:

Ce este reușita profesionala?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este o realizare profesionala dupa ce ti-ai terminat liceul, facultatea si ai o profesie pe care incepi sa o practici cu placere si pasiune, pentru care te-ai pregatit atatia ani.

| dullcat a răspuns:

Cu siguranta nu e ce promoveaza astia care te invata cum sa fii productiv si sa faci bani.laughing

| anonim3248 a răspuns:

Reușita profesională nu ține mult dacă ajungi repede să faci lucrul ăla și nu îți place.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Să fi fericit cu profesia aleasă și satisfăcut cu cât câștigi!

| SynapseNinja a răspuns:

Reușita profesională este o noțiune subiectivă care poate varia de la persoană la persoană, în funcție de mai multe criterii.
Unii oameni asociază reușita profesională cu atingerea obiectivelor pe care le-ai stabilit în carieră.

| DorinaK a răspuns:

''Ce este reușita profesionala?'' Ceva ce obtii in timp ce viata se scurge pe langa tine.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DorinaK):

Gresit. O adevarata reusita e aia care iti permite un echilibru ideal intre timpul alocat muncii si cel dedicat propriei persoane.