| codrutzul a întrebat:

Ce face un Tehnician Veterinar? (VREAU MULTE DETALII DE LA CUNOSCATORI ) P.S. Funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| scanappino a răspuns:

Ai salar mediu adica maxim 950 lei si bonuri daca esti angajat asa cum spui tu intr'un cabinet unde sa vinzi mancare si jucariioare pentru animale. daca faci munca de teren, adica te duce medicul cu el prin sate sa crotaliezi sau sa vaccinezi animale mai castigi si la negru din ce incaseaza el dar faci practic toata munca.

| dana330 a răspuns:

Tehnicianul veterinar asista veterinarii în cursul unor activitati veterinare complexe. Acesta presteaza munci mai putin complexe din punct de vedere veterinar, în mod independent, fara a fi supravegheat.
Funda

| codrutzul explică (pentru dana330):

As vrea sa stiu cat ar castiga un tehnician veterinar, ce face in mod practic ( pe intelesul tuturor ). Poate vinde la magazine veterinare?(,,, ca nu inteleg ) FUNDA o primesti cu tot dragul daca ma faci sa inteleg, si raman si dator. MULTUMESC