| me1234_7666 a întrebat:

Ce grila de discount este la ladys? cat as castiga daca mas face reprezentant?

6 răspunsuri:
| georgyya a răspuns:

Poti castiga 25% din comanda ta, 10% din comenzile celor inscrisi de tine. Poti ajunge si la 32, 5% discount, daca tu si reteaua ta, plasati comenzi, per total, de 600 lei. Pentru mai multe informatii ma poti contacta la repr_ladys@yahoo.com

| sandapetcu a răspuns:

A da cat ai castiga? thinking pai uite daca faci comanda de 133 de lei din catalog castigi 33 de lei, bine asta conteaza si de cat ai discount de 25% sau 32.5

| sandapetcu a răspuns:

Salut discountul este de 25% dar poti ajunge si la 32.5% daca faci comanda pe parcursul unei luni de 600 lei (poti face cate comenzi vrei pe luna). eu sunt reprezentanta si e foarte fain eu fac comenzi chiar si de 700-800 pe luna si am doar doua persoane in retea, a da si am uitat daca mai aduci persoane in retea asa cum incerc eu acum :D mai primesti ceva banuti si de la ele(de ex daca eu te bag acum in retea si u faci o comanda de 150 lei eu primesc 15 lei);) daca vrei te ajut cu cea mai mare placere. uite aici ai si un link care te baga in reteaua mea http://SPAM/a/PAMYt6hd si daca ai intrebari sanda_petcu@yahoo.com sper sa iti fie de folos ce ti-am scris

| sandapetcu a răspuns:

Salut discountul este de 25% dar poti ajunge si la 32.5% daca faci comanda pe parcursul unei luni de 600 lei (poti face cate comenzi vrei pe luna). eu sunt reprezentanta si e foarte fain eu fac comenzi chiar si de 700-800 pe luna si am doar doua persoane in retea, a da si am uitat daca mai aduci persoane in retea asa cum incerc eu acum mai primesti ceva banuti si de la ele(de ex daca eu te bag acum in retea si u faci o comanda de 150 lei eu primesc 15 lei). uite aici ai si un link care te baga in reteaua mea http://SPAM/a/PAMYt6hd si daca ai intrebari sanda_petcu@yahoo.com

| sandapetcu a răspuns:

Salut discountul este de 25% dar poti ajunge si la 32.5% daca faci comanda pe parcursul unei luni de 600 lei (poti face cate comenzi vrei pe luna). eu sunt reprezentanta si e foarte fain eu fac comenzi chiar si de 700-800 pe luna si am doar doua persoane in retea, a da si am uitat daca mai aduci persoane in retea asa cum incerc eu acum mai primesti ceva banuti si de la ele(de ex daca eu te bag acum in retea si u faci o comanda de 150 lei eu primesc 15 lei). uite aici un cod cu ajutorul caruia vei intra in reteaua mea PAMYt6hd si daca ai intrebari sanda_petcu@yahoo.com

| ladysm a răspuns:

Daca doresti un comision in plus vino in echipa Lady's.Delalii la id: ladys.maria