| Ionutcristian012345 a întrebat:

Ce idee de afacere credeti ca ar merge bine in 2018?
La oras
Multumesc

8 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Cei care au idei/planuri nu le vor publica, cel putin nu pe aici. Iar daca vorbim de ceva serios, în cel mai bun caz vor fi cumpărate de potențiali afaceriști.

| Ionutcristian012345 explică (pentru BuLaNNNeL):

Ma refeream la idei mici nu la categoria grea )))

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Ionutcristian012345):

Acum, depinde caci si cele mai mari imperii au pornit de jos laughing. Oamenii se îndreaptă tot mai mult către sănătos, de aici trage tu concluziile: de la săli de fitness (aici nu e tocmai o idee buna, caci e plin de ele sau depunde de situatia orasului tau, plus preturile)-la alimente crescute de tine, ferme, orienteaza-te la ceva ce nu exista in orasul tau sau care este greu accesibil.

| Cristian0884df11 a răspuns:

Vanzator de limonada sa vezi cati bani facilaughing

| Suleiman a răspuns:

Paine bio frate! Lumea acum aleargă după bio! Fa pâine cum era la bunici odatăwinking