| Patrascu_Silviu_1990 a întrebat:

Ce idei mai aveti pe 2017? ce business poti face cu sume modeste? gen 1000 -2000 euro?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic!
Dar poti sa-i dai cu imprumut si sa iei dobanda la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci server de metinwinking Cu banii aia il vei tine un timp si poate vei face si profit.

| AdrianNastase a răspuns:

Toti specialistii spun ca viitorul este in Network Marketing, in Romania nu prea se cunoaste, in schimb in USA se practica de peste 50 ani. Cu banii aia iti poti face o afacere internationala. Daca vrei mai multe detalii te pot ajuta http://program-cashback.eu/cariera/