| AllexszLS a întrebat:

Ce inseamna CPA Marketing?
Am 17 ani si vreau sa incep sa produc bani pentru a ma descurca pe cont propriu peste unu, doi ani.
Daca aveti alte idei cu care ma putei ajuta imi putei trimite un e-mail la : AllexszLS96@gmail.com

Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Alexandras5 a răspuns:

Sweatcoin.org/hi/alexandra.steph19 Check out this app? it pays for walking uite aici o aplicație care îți da un anumit număr de bănuți pentru un anumit număr de pasi + bonusuri daca te uiți la reclame.Nu e cat sa te întreții singur, dar te ajuta.Iar acum ca tot începi școală ai sa mergi destul cat sa atingi ușor o suma