| GeogG23 a întrebat:

Ce inseamna, mai exact, faptul ca Revolut o sa aiba o sucursala in Romania? Afecteaza doar IBAN-ul RO? Sau si o alta moneda?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ii afecteaza doar pe tepari si smecheri, pe cei care isi fac cont la Revolut, cheltuie si apoi dispar, acum putand sa fie cautati si executati silit de Judecatorie.
ANAF-ul va avea acces la toate conturile bancare samd.

Am dat zilele astea de un mic video care explica pe indelete, ce se intampla cu Revolut, din Decembrie 2024, uite-l aici:

https://www.facebook.com/reel/3888877934767164