| AndraWIne a întrebat:

Ce job de vara part-time imi recomandati?
P.S. : Am 15 ani.

6 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Buna, iti prezint doua cele mai simple si avantajoase metode de facut bani online;
Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

| Rayzzor a răspuns:

Job? Part-time? La 15 ani? Pentru ce?

| AndraWIne explică (pentru Rayzzor):

Nu ar strica sa strang niste bani in vara asta happy

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Nu ai voie sa muncesti decat daca ai peste 16 ani si doar cu acordul parintilor

| Diana254 a răspuns:

Buna! happy Poti devenii reprezentant la firma de cosmetice Lady's. Discountul poate ajunge si la 42%, valoarea minima a comenzii este de 10 lei si transportul este gratuit in 2 zile in toata tara.Nu necesita nici un fel de taxe, te poti inscrie si retrage oricand, si ai un venit sigur mereu nu doar pe timp de vara.Este singurul mod in care poti castiga niste banuti sigur, fara a lua teapa pe internet. Daca esti interesata contacteaza-ma aici sau la ladys_lady2000. Succes! happy Nu vei avea nimic de pierdut, din contra, de castigat. happy

| AndraWIne explică:

Multumesc mult, te adaug in lista acum!