| 앨리스 a întrebat:

Ce job-uri poate un licean sa-si gaseasca? Are cineva vreo idee, avand in vedere ca un licean nu are anumite calificari. FUNDA!

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Fara bac nu faci nimic, poate vanzator la un magazin sau sa muncesti cu ziua.

Bafta!

| Filip23 a răspuns:

E grele, si cu facultate + limbi straine se gaseste greu. Iti recomand sa te inscrii la somaj si mai faci vreun curs, dar nu de astea moga (operator calculator- nu ajuta la nimic). Nu prea vad sa gasesti in afara de alimentatie publica (pe la bucatarie, cofetar patiser).

Si ca operator facturare-contabilitate primara iti cere vechime pe softul utilizat.

| CristoduloLucian a răspuns:

Castiga BANI inregistrandute aici http://bit.ly/competitionfacebook