| anonim_4396 a întrebat:

Ce loc de munca as putea sa imi gasesc? petrec mult timp in fata calculatorului asta ar insemna un loc de munca in fata calculatorului... astp rasp

3 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Nu castigi nimic din incercarea de a face bani online. Functie de aplicatia care o stapanesti mai bine, iti poti gasi ceva de lucru. Dar mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti interesat sa muncesti din confortul casei, lucrand din fata calculatorului, aceasta este cea mai buna ocazie.
http://lucreazaonline.ro/1034
Ceea ce trebuie sa faci este sa rezolvi minijoburi simple.(cautare pe google, share, like etc). Se plateste cu pana la 30 de centi realizarea unui minijob. Se ofera un bonus de 8 $ la inscriere si 0.5 $ pentru fiecare referal adus.
Eu am scos pana acum trei plati de 120 $ de la ei cu aproximativ o ora de lucru pe zi. Banii se pot scoate prin Western Union sau Paypal.
Aici am postat o dovada de plata:
http://i.imgur.com/dpLTlv3.png? 1
Bafta!

| AdrianSandu a răspuns:

Salut, de ce un loc de muncă când poți face banii tăi?

Eu am o afacere online în care vând cărți electronice, câștig minim cât 2 salarii, și nici nu plec de acasă, lucrez și în pijamale.

Eu vând un ghid bărbaților care vor să învețe cum să reziste mai mult în pat, iar acum testez piața pentru un alt produs, cum să începi o afacere online de la zero, fără bani de investiții.

Acum ajut câteva persoane să pornească propriile afaceri online pe email, facebook și skype, deci dacă ești interesat și vrei să afli mai multe contactează-mă la sanduadrian11@gmail.com, skype Sandu.Adrian92, sau facebook https://www.facebook.com/SanduAdrian11?ref=hl, ori lasă-mi o metodă de contact și te contactez eu.

Dar trebuie să profiți acum de șansa asta, nu știu pentru cât timp voi mai ajuta gratuit oamenii să câștige bani online, deci contactează-mă acum și începe să câștigi bani din confortul casei tale.

Contactează-mă acum și hai să trecem la treabă.

Mult succes, Adrian.