| Alexyu a întrebat:

Ce parere aveti de internetul de la DIGI? Ma tenteaza oferta cu 100MBs la 19, 5 lei. Dar imi este frica sa nu pice foarte des. Momentan sunt la iLink si sunt foarte multumit. Nush ce sa zic. FUNDA

Răspuns Câştigător
| AbbyXQuinn a răspuns:

Pai...am facut si eu greseala asta si sa stii ca netul de la DIGI nu merge de loc bine.Te sfatuiesc sa nu faci greseala asta.Ramai la iLink pentru ca e mult mai bunwinking

9 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

100Mb este lungimea de banda, nu viteza de download...

| unknownn a răspuns:

Sper ca nu faci greseala asta, sa dai iLink pe Digi.

| Uraniu a răspuns:

Eu am digi de vreo 5-6 ani... imi pica netul cel mult o data pe an

| wolverine13 a răspuns:

Eu am si imi merge bine

| Kultho a răspuns:

Pachetul Fiberlink cu 100 MB/s costa 39 Lei http://www.rcs-rds.ro/internet-digi-net/fiberlink/pachete
Altceva cu 100 MB/s la ei nu am gasit.Si daca te hotarasti sa te muti la ei atunci te felicit.Am net de la RDS-RCS de 2 ani cred si nu am avut probleme decat odata.

| savacornel0612 a răspuns:

Merge bine...chiar f.bine daca este prin fibra optica...

| faradepunere a răspuns:

Castiga online! Detalii pe http://50dolarigratis.blogspot.com/

| gigismith a răspuns:

Nu merge cu 100mbs... e un net varza! downloadeaza greu, de picat nu pica asa des si te fac sa crezi ca e bun ca zic ca merge cu 100mbs ...fratele meu lucreaza la digi la tv si au net de la digi.si merge urat.

| Kultho a răspuns (pentru gigismith):

Downloadeaza greu am trait sa o aud si pe asta.Ating lejer 10 MB/s Download si cam tot atat Upload.