| IzvorulDeIntelepciune a întrebat:

Ce parere aveti despre Bitcoin? Este ceva sustenabil sau doar un balon de sapun? Eu am vazut ca a crescut din 2014 de 5 ori, daca investeam atunci 20.000 de Euro in Bitcoin acum scoteam suta, si cred ca va creste in continuare exponential. La Soros TV (Digi 24) apar deja analisti care vorbesc de Bitcoin ca de orice alta moneda tranzactionata la bursa, lucru care in 2014 nici nu visa cineva sa se intample. Se zice ca in Bitcoin isi ingroapa marile companii profiturile.

2 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Salut, eu cred este o moneda valabila.
bitcoin a aparut pentru o alta nevoie, cea de spalare de bani. mafia si cei care lucreaza cu/in darkweb si deepweb, tranzactioneaza cu bitcoin. eu cred ca va merge din ce in ce mai bine, pentru ca mafia va produce multi bani tot timpul.
daca ai bani poti investi. succes.

Răspuns utilizator avertizat