| aLLexeEe a întrebat:

Ce parere aveti despre firma Aston Markets? Am fost sunat de catre ei sa vin la un interviu... Spuneti tot ce stiti despre ei si daca se merita sa merg happy

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Pai pentru ce iti trebuie job daca esti speriat de bombe sa mergi la interviu?
Grow up!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am auzit never ever de firma aceasta, insa o poti cauta pe site-ul www.desprefirme.com.

| DamieNzoor a răspuns:

Si eu am fost sunat. Este pe la cotroceni pe acolo am inteles ca nu sunt cine stie ce. Ar fi ceva de genul trebuie sa convingi lumea sa investeasca in anumite lucruri sume de bani si din asta o sa iti castigi comision.