| Albert9928 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.cloud-express.ro/ hostul lor?

8 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Imi par bunicele costurile. Eu zic sa incerci par seriosi.

| Albert9928 explică (pentru GabrielaIoana):

Dar tu lasi mesaje airuea sa faci puncte sa ajungi pe locul 1 laughing)? smug

| Albert9928 explică (pentru Albert9928):

Caut raspunsuri concretewinking

| GabrielaIoana a răspuns (pentru Albert9928):

Nu, imi pare rau daca ti-am creat impresia asta. Daca vrei sa creezi un site pentru o firma mi se pare un pret ok fata de altele. Avantajul acestor siteuri e ca iti ofera suport si iti dau un domeniu personalizat. Daca vrei ceva gratuit incearca http://www.wix.com/ eu am un site pe el si e usor de construit.;)

| Albert9928 explică (pentru GabrielaIoana):

Ok Multumesc happy

| Albert9928 explică (pentru Albert9928):

Totusi nu era raspunsul care il cautam straight face big grin

| GabrielaIoana a răspuns (pentru Albert9928):

Cu placere! Sper sa te poata ajuta cineva. O noapte frumoasa!

| Albert9928 explică (pentru GabrielaIoana):

Mersi Frumos happy