| kotys a întrebat:

Ce parere aveti despre un web shop cu plante ornamentale, avand in vedere ca plantele sunt sensibile la conditile de transport.

1 răspuns:
| Leea1234 a răspuns:

Eu am patit-o pe pielea mea!
nu am cumparat de pe net, ci dintr-un catalog, am comandat o planta de ghiveci care valora vreo 30 euro...am primit-o dupa 15 zile mai mult moarta decat vie...am facut reclamatie la firma si mi-au spus ca ei au trimis-o ok, si ca firma de distributie e de vina! pierdere de timp!